۱۴۰۰/۱۱/۰۵

فرماندار جدید صالح‌آباد خراسان رضوی معرفی شد

"محمد علیمردانی" در آیینی با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، به عنوان فرماندار جدید شهرستان مرزی صالح‌آباد معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در این آیین گفت: سعی و تلاش ما بر این است که مسوولانی با شاخصه های مدیریت جهادی و فسادستیزی، همراه با ارزش‌های والای اخلاقی انتخاب کنیم و مدیریت جهادی نیز با این عوامل محقق می شود.

سیدهادی طباطبایی افزود: ضروری است روند شناسایی ظرفیتها، منابع و پتانسیل‌های این منطقه مرزی به خصوص در حوزه معادن ادامه یابد و امیدواریم با همراهی مردم، شاهد شکوفایی، توسعه و رشد هرچه بیشتر این شهرستان باشیم.

وی در ادامه گفت: شعار دولت سیزدهم فسادستیزی و اخلاق‌مداری است و در حال حاضر فرصت بسیار خوبی برای خدمت به مردم، که در واقع بالاترین عبادت است، برای مدیران مهیا شده است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: فرماندار جدید شهرستان صالح آباد، از فرزندان شاهد است که انگیزه بالایی هم برای کمک به رشد و شکوفایی این شهرستان دارد و امید است اولین گام‌های خود را در زمینه استقرار ادارات، صنعت، ایجاد اشتغال به خصوص برای جوانان و توجه به معادن و تشویق سرمایه گذاران بردارد.

در این آیین با قدردانی از خدمات ولی قلیچی، فرماندار سابق صالح آباد، محمد علیمردانی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان مرزی معرفی شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۴۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت