۱۴۰۰/۱۰/۱۳

معاون استاندار خراسان رضوی:

گلزار شهدای خواجه ربیع مشهد نیازمند ساماندهی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: گلزار شهدای خواجه ربیع با یک هزار و ۲۵۰ شهید مدفون نیازمند ساماندهی در قالب جلب مشارکت دستگاه‌های اجرایی ذیمدخل است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، جواد خدایی در نشستی با مسوولان مرتبط با ساماندهی گلزار شهدا اظهار کرد: گلزار شهدای خواجه ربیع به اندازه شهدای یک استان، شهید دارد و باید هر چه سریعتر نسبت به ساماندهی آن اقدام کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: لازم است کمیته فنی برای موضوع خواجه ربیع تشکیل شود و طی برگزاری چند نشست همه برآوردهای فنی و مالی و کارشناسی لازم در این خصوص انجام گیرد، سپس نشست تصمیم گیری برای تقسیم کار بین دستگاه‌های اجرایی در محل گلزار برگزار شود.
وی عنوان کرد: شهرستان‌هایی که در ساماندهی گلزار شهدا از برنامه عقب هستند باید هر چه سریعتر در این زمینه فعال شوند و کمک‌های لازم از نظر اعتباری و کارشناسی برای تسریع در ساماندهی این گلزارها طی یک برنامه مشخص لحاظ شود.
خدائی گفت: 16 هزار و 389 شهید مدفون در یک هزار و 499 گلزار شهدا در استان وجود دارد که تاکنون 541 گلزار شهری و روستایی ساماندهی شده و باقی آنها نیازمند ساماندهی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی افزود: از بین گلزارهای ساماندهی شده 94 درصد مربوط به بخش روستایی و باقی مربوط به بخش شهری است و این موضوع اهمیت تخصیص اعتبار بیشتر و مشارکت دستگاه‌های اجرایی در این بخش را دوچندان می‌کند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۸۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت