۱۴۰۰/۱۰/۱۳

فرماندار جدید خوشاب خراسان رضوی معرفی شد

محمود شم آبادی در مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به عنوان فرماندار جدید شهرستان خوشاب خراسان رضوی معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان خوشاب گفت: دولتمردان نظام جمهوری اسلامی در دولت سیزدهم با شعار مردم محوری، خدمتگزاری، عدالت محوری و مبارزه با تجمل پای کار آمده‌اند. 
سید هادی طباطبایی افزود: فرماندار جدید شهرستان خوشاب با  ایجاد فضای امن در حوزه های امنیتی، اقتصادی و اداری و رفع بروکراسی پیچیده، بسترهای لازم را برای سرمایه گذاران بخش خصوصی بیش از گذشته فراهم کند. 
وی ادامه داد: فرماندار پیشین شهرستان خوشاب از نیروهای جانباز و  آزاده سرافرازی است که از ظرفیت وی در بخش های دیگر خدمتگزاری استفاده می شود و فرماندار جدید خوشاب نیر از فرزندان دلسوز و مطمئن این منطقه و فرزند شهید است که تجارب متعددی در وزارت کشور داشته است.
فرماندار سابق خوشاب نیز در این مراسم با اشاره به دستاوردهای 2 سال گذشته در این شهرستان گفت: در حوزه اشتغال افرون بر ۲۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال طی سال جاری برای این شهرستان اختصاص یافته که از این محل ۴۳۷ فرصت شغلی ایجاد می‌شود
امان‌الله خدمتگزار افزود: همچنین از سوی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) امسال ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به این شهرستان اختصاص داده شده است تا در مناطق محروم و با هدف ایجاد فرصت شغلی برای جوانان در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری پرداخت شود.
وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری ۶۳ طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی با سرمایه گذاری هزار و ۹۷۰ میلیارد ریال در شهرستان خوشاب به بهره‌برداری رسیده است.
او اضافه کرد: طرح گازرسانی به ۱۸ روستای شهرستان خوشاب در منطقه دره یام با هزینه ۱۴۱ میلیارد ریال و احداث پروژه آب شیرین‌کن خوشاب با حدود ۴۰ میلیارد ریال و نیز ارتقای زیرساخت‌های ناحیه صنعتی خوشاب برخی از اقدامات صورت گرفته طی سالهای گذشته بوده است.
در پایان این مراسم محمود شم آبادی به عنوان فرماندار جدید شهرستان خوشاب معرفی و از خدمات ۲.۵ ساله  امان‌الله خدمتگزار فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.
از جمله سوابق محمود شم آبادی می توان به بخشداری روداب سبزوار و معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان سبزوار اشاره کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۳۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت