۱۴۰۰/۱۰/۱۳

فرماندار جدید جوین خراسان رضوی معرفی شد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی روز دوشنبه طی مراسمی "علی سامقانی" را به عنوان فرماندار جدید شهرستان جوین این استان معرفی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید هادی طباطبایی در این مراسم گفت: دولت سیزدهم با شعار عدالت محوری، مردم داری، خودباوری، نگاه به درون و عزتمندی در روابط بین الملل روی کار آمده است.
وی با بیان اینکه برترین عبادت خدمت به مردم است افزود: فرصتی در دولت سیزدهم برای مسوولان ایجاد شده که برای رفع مشکلات مردم که هدف انقلاب اسلامی است خدمت نمایند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: امنیت و عزت نظام جمهوری اسلامی حاصل خون شهدا و رشادت رزمندگان است و ما مسوولان برای تک تک رفتارها و کوتاهی در انجام وظایف باید در برابر آنها پاسخگو باشیم.
وی گفت: انتخاب مدیران و مسوولان این استان با تاکید بر شاخص های مورد توجه دولت سیزدهم انجام می‌شود.
طباطبایی افزود: فرماندار پیشین جوین طی پنج سال گذشته در این شهرستان خدمات شایسته و ماندگار به مردم ارائه داشته که از توانمندی وی در عرصه های دیگر استفاده می شود.
وی ادامه داد: فرماندار جدید این شهرستان نیز که اهل این منطقه است فرد اخلاق مدار، انقلابی و از چهره های خدوم است که باید با سرعت مشکلات و کمبودهای شهرستان را احصا و شناسایی و برنامه عملیاتی برای آن داشته باشد.
در این مراسم "علی سامقانی" به عنوان فرماندار جدید شهرستان جوین معرفی و از خدمات "حسین جمشیدی" فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.
از جمله سوابق سامقانی می توان به معاونت فرمانداری و سرپرستی فرمانداری شهرستان جوین اشاره کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۲۹۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت