۱۴۰۰/۰۸/۱۷

با حضور استاندار خراسان رضوی صورت گرفت؛

برگزاری مراسم جشن درجه عالی اعتبار بخشی به بیمارستان امام حسین (ع) نیروی زمینی سپاه

مراسم جشن درجه عالی اعتبار بخشی به بیمارستان امام حسین (ع) نیروی زمینی سپاه با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در مراسم جشن درجه عالی اعتبار بخشی به بیمارستان امام حسین (ع) نیروی زمینی سپاه که در تالار اجتماعات برج سپید برگزار شد، اظهار کرد: همه خدمتگزاران در عرصه بهداشت و درمان این روزها سخت مشغول تلاش هستند که از همه این عزیزان قدردانی می کنیم.
 
استاندار خراسان رضوی با قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه سپاه در بخش‌های مختلف نگاه جامع به موضوعات دارد، افزود:با همین نگاه است که بیمارستان امام حسین (ع) رتبه برتر را کسب کرده است.
وی تاکید کرد: همه ما در عرصه‌های مختلف باید الگوهای عملی را به جامعه و بخش‌های تخصصی مربوطه معرفی کنیم. در این راستا نیازمند یک تلاش جدی در همه عرصه‌ها البته همراه با نگاه‌های معنوی هستیم. 
نظری با قدردانی از تلاش‌های کادر درمان در مقابله با بیماری منحوس کرونا، ادامه داد: اگر پرستار، پزشک و همه دست اندرکاران این عرصه، خدمت را با روح معنوی به بیمار ارائه دهند، حتما علاوه بر تاثیرگذاری تخصصی، تاثیرگذاری معنوی هم خواهد داشت.
 
استاندار خراسان رضوی گفت: کادر درمان خدمت را در شرایطی به بیمار ارائه می دهند که بیمار در موضع نیاز شدید است این باعث می شود در ذهن بیمار ماندگار شوند.
 
گفتنی است؛ در انتهای این مراسم تعدادی از مدافعان سلامت مورد تجلیل قرار گرفتند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۸۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت