۱۴۰۰/۰۸/۱۴

بازدید معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور از اندرزگاه زنان در مشهد

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری ضمن بازدید از اندرزگاه زنان زندان وکیل آباد مشهد، با برخی از زندانیان زن گفت و گو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، انسیه خزعلی که به مشهد سفر کرده است در بازدید از این اندرزگاه، با زنان سرپرست خانوار، مادران باردار یا شیرده و دختران زیر ۱۸ سال دیدار و گفت و گو کرد. 
 
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری در این بازدید ضمن گفت و گو با تعدادی از زنان زندانی و پرسیدن سوالاتی در خصوص نوع جرم و دلیل زندانی شدنشان، راه حل های مختلف برای تخفیف حبس برخی از زنان زندانی و جلب مشارکت خیرین در تامین بدهی زندانیان جرایم غیرعمد را بررسی کرد.
 
وی در دیدار با تعدادی از دختران زندانی که کمتر از ۱۸ سال سن داشته و در بخش کانون اصلاح و تربیت زندان به سر می بردند یا زنانی که سابقه حبس نداشتند و امکان تخفیف حبس برای آنان میسر بود قول مساعدت داد تا زمینه آزادی مشروط یا ادامه تحصیلشان را فراهم کند.
 
خزعلی با اشاره به وجود آن دسته از زنان زندانی که هیچ حمایتگری در بیرون از زندان نداشتند گفت: پویشی برای حمایت از این زنان ایجاد خواهد شد تا خانواده های مستعد بتوانند این افراد را تحت حمایت قرار دهند.
 
 معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری همچنین درباره کمک مالی برای تجهیز سوله ورزشی بند زنان زندانی و پیگیری برای حذف شروط پابند الکترونیکی برای زندانیان قول همکاری داد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۷۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت