۱۴۰۰/۰۷/۲۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد:

لزوم بروز بودن سند سازگاری با کم آبی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی همراهی مردم را یکی از ارکان اصلی اجرایی شدن سند سازگاری با کم آبی دانست و گفت: سند سازگاری با کم آبی همیشه باید بر اساس شرایط بروز شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سیدکمال الدین میرجعفریان در جلسه سازگاری با کم آبی که در محل استانداری برگزار شد، آب را یکی از دغدغه‌های بسیار مهم کشور و استان خراسان رضوی دانست و اظهار کرد: سند سازگاری با کم آبی برای استان از اهمیت بالایی برخوردار است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی ضمن بیان اینکه برای به ثمر رسیدن سند سازگاری با کم آبی تمامی جوانب باید مد نظر قرار گیرند، خاطرنشان کرد: علاوه بر وظایفی که بر عهده دستگاه‌های اجرایی در این طرح قرار دارد، همراهی مردم یکی از ارکان اصلی اجرایی شدن سند سازگاری با کم آبی است.
وی در همین رابطه اضافه کرد: باید در قالب فرهنگ سازی همه به این فهم مشترک برسند که در هر جایگاهی هستند باید به مدیریت مصرف آب کمک کنند.
میرجعفریان ابراز کرد: سند سازگاری باید مصرف آب را مدیریت کند و در این راستا آب منطقه‌ای وسازمان‌های جهاد کشاورزی و صمت باید میدان داری کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: خروجی سند باید به صورت میدانی ارزیابی شود تا همه جوانب این موضوع بررسی و آسیب شناسی شده و در جلسات کارشناسی موانع احتمالی برطرف شود.
وی در انتها ابراز کرد: امیدواریم هر چه زودتر آغاز عملیات اجرایی پروژه انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به صنایع و معادن فلات مرکزی و شرق کشور را در خراسان رضوی شاهد باشیم چرا که در توسعه صنایع استان و کاهش برداشت آب از سفره‌های زیرزمین تاثیر بسزایی دارد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۳۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت