۱۴۰۰/۰۷/۱۵

بازدید رئیس سازمان حج و زیارت کشور و معاون استاندار خراسان رضوی از پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

رئیس سازمان حج و زیارت کشور و معاون استاندار خراسان رضوی همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) از پایانه مسافربری امام رضا مشهد بازدید و عملکرد سیستم حمل و نقل در نحوه ارائه خدمات به زائرین را مورد ارزیابی قرار دادند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت کشور و محمدصادق براتی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) از پایانه مسافربری مشهد بازدید و عملکرد سیستم حمل و نقل در نحوه ارائه خدمات به زائرین را مورد ارزیابی قرار دادند.
رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت کشور در حاشیه این بازدید اظهار کرد: حمل و نقل زائرین و ایجاد تسهیلات رفاهی برای برگشت بی‌دغدغه این عزیزان به اوطان خود از اهم اموری است که باید در سایه هماهنگی دستگاه‌های مرتبط صورت پذیرد و در شرایط بیماری کرونا کمترین مواجهه و تجمع در محل پایانه صورت گیرد.
وی بر لزوم الکترونیکی شدن تمام مراحل فروش بلیط‌ زائرین تاکید کرد و گفت: خدمت به زائرین عصمت و طهارت افتخاری است که امروزه نصیب ما شده است و باید تمام تلاش خود را در این راستا با اخلاص ارائه نماییم.
گفتنی است؛ در این بازدید موضوعات تست کرونا، غربالگری از مسافرین و نحوه ارائه بلیط به مسافرین و زائرین مورد بررسی قرار گرفت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۶۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت