۱۴۰۰/۰۷/۰۸

برگزاری جلسه تخصصی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی ویژه دهه پایانی صفر

جلسه تخصصی ستاد خدمات سفر استان ویژه دهه پایانی صفر به ریاست معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در جلسه تخصصی ستاد خدمات سفر استان ویژه دهه پایانی صفر که در محل سالن اجتماعات سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: با عنایت به ضرورت بزرگداشت این ایام لازم است، کمیته‌های تبلیغی و خصوصا کمیته فرهنگی و کمیته خدمات شهری نسبت به فضاسازی مطلوب و هدفمند اقدام نمایند و بازدیدهای مشترک کمیته‌ها در زمینه رعایت و کنترل پروتکل‌های بهداشتی ایجاد شود تا بتوانیم خدمات مطلوبی را مطابق دستورالعمل های بهداشتی در سال جاری به مجاورین و زائرین اهل بیت عصمت و طهارت ارائه دهیم.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی موضوع برنامه ریزی برای بازگشت زائرین از مشهد را از اهم مسائل دانست و با اشاره به اهمیت تولید محتوای فرهنگی و هنری برای انتقال مفاهیم ارزشمند والای تشیع علوی در این ایام بر ضرورت تولی  این محصولات توسط دستگاه‌های فرهنگی تاکید کرد.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد با خروج از بحران کرونا در آینده نزدیک بتوانیم در خدمت زائرین و عاشقان اهل بیت عصمت وطهارت باشیم.
گفتنی است؛ در این جلسه که با هدف برنامه ریزی برای دهه آخر صفر و کیفیت برگزاری مراسمات این دهه و نحوه ارائه خدمات به عزاداران و زائرین امام رضا علیه السلام در شرایط کرونایی تشکیل گردید، مصوبات عملیاتی و اجرایی به تصویب رسید.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۰۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت