۱۴۰۰/۰۶/۳۱

به ریاست معاون استاندار؛

هفتمین جلسه ستاد خدمات سفر خراسان رضوی برگزار شد

هفتمین جلسه ستاد خدمات سفر استان به ریاست معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی و جانشین ستاد خدمات سفر استان تشکیل شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در هفتمین جلسه ستاد خدمات سفر استان با تاکید بر لزوم حفظ دستور‌العمل‌های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا در میان خیل عزاداران دهه آخر صفر، اظهار کرد:‌ خوشبختانه تاکنون هیئات مذهبی همیشه تابع مصوبات ستاد کرونا بوده‌اند و در هر شرایطی پروتکل‌ها به خوبی اجرا شده است که جای تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این عرصه را دارد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد در دهه آخر صفر همانند محرم با کمک مسئولین هیئات مذهبی و برگزاری مراسمات مطابق پروتکل‌های تعیین شده بتوانیم کارنامه مثبتی را به لحاظ بهداشتی کسب نماییم و از طرفی بتوان اظهار ارادت قابل توجهی را به محضر اهل بیت عصمت و طهارت ادا نمود.
وی مشارکت هیئات مذهبی در جریان کمک به آسیب دیدگان از کرونا را مهم ارزیابی کرد و گفت. عزاداری برای اهل بیت معصومین، ایجاد کننده روحیه ایثار و از خود گذشتگی در میان جامعه و تضمین کننده وحدتی است که در سایه آن بسیاری از مسائل و مشکلات اجتماعی را می‌توان حل کرد.
گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد با توجه به حساسیت ابعاد مختلف دهه آخر صفر در چگونگی برگزاری مراسمات و ضرورت تضمین سلامت جامعه، تصمیمات این ستاد موکول به تعیین مجوزات ستاد کرونا شود و بر اساس آن اطلاع رسانی لازم از طریق رسانه‌های استان صورت گیرد.
لازم به ذکر است؛ در این جلسه که اهم مسائل حوزه دهه آخر صفر استان مورد بررسی قرار گرفت، اعضا جلسه نظرات و بررسی‌های خود را در رابطه با نحوه برگزاری مراسمات دهه آخر صفر مطرح کردند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۹۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت