۱۴۰۰/۰۶/۰۱

با حضور معاون استاندار انجام شد؛

بررسی نحوه ارائه خدمات در اماکن مذهبی و گردشگری به بیماران کرونایی

پنجمین جلسه هماهنگی کمیته تخصصی اماکن عمومی، مذهبی و گردشگری قرار گاه پیشگیری و مبارزه با کرونای استان برگزار و نحوه ارائه خدمات در اماکن مذهبی و گردشگری به بیماران کرونایی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در حاشیه پنجمین جلسه هماهنگی کمیته تخصصی اماکن عمومی، مذهبی و گردشگری قرارگاه پیشگیری و مبارزه با کرونای استان با تاکید بر لزوم توجه و امدادرسانی به بیماران نیازمند و بی بضاعت گفت: در این راستا تمهیداتی برای شناسایی و انجام سی تی اسکن و آزمایشات رایگان این قشر در نظر گرفته شده است که مورد تصویب قرار گرفته و در برخی مراکز درمانی انجام خواهد شد. 
 
رئیس کمیته تخصصی اماکن عمومی، مذهبی و گردشگری قرار گاه پیشگیری و مبارزه با کرونای استان با اشاره به تاثیر فوق العاده کمک های مردمی در فرآیند کنترل و درمان بیماری گفت: یکی از مصوبات این جلسه فعال شدن سایت جذب کمک های فعالان حوزه گردشگری است که برای خرید تجهیزات درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان از طریق آن هم برخی هزینه های بیماران نیازمند را تامین نمود.
 
وی در پایان بر لزوم تسریع در فرایند واکسیناسیون دست اندر کاران حوزه گردشگری اشاره کرد و افزود: امید است با افزایش آمار واکسیناسیون در جامعه در آینده نزدیک شاهد کاهش تلفات ناشی از این بیماری باشیم و بتوانیم وضعیت را از حالت بحرانی خارج نماییم .
گفتنی است این جلسه با حضور اعضا و به ریاست محمد صادق براتی رئیس کمیته و معاون هماهنگی امور زائرین استاندار خراسان رضوی تشکیل شد و اهم مسائل مرتبط با کنترل بیماری و نحوه ارائه خدمات در اماکن مذهبی و گردشگری به بیماران کرونایی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۵۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت