۱۴۰۰/۰۵/۲۹

اتخاذ تصمیمات جدید برای نیاز بیماران در جلسه تخصصی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با کرونا خراسان رضوی

تصمیمات جدید برای نیاز بیماران در جلسه تخصصی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با کرونا خراسان رضوی، اتخاذ شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محسن نجات سخنگو و دبیر قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با کرونا استان با اشاره به جلسه تخصصی این قرارگاه که با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی، نظام پزشکی و هلال احمر برگزار شد، اظهار کرد: در این نشست که با هدف تقویت و گسترش مراکز درمانی سرپایی تشکیل شد، تصمیماتی در جهت شبانه روزی شدن خدمات پنج مرکز خدمات سرپایی و همچنین افزایش ساعت کار سایر مراکز منتخب، اتخاذ شد.
وی افزود: در حال حاضر هلال احمر استان چهار مرکز خدمات سرپایی برای بیماران در مشهد راه‌اندازی کرده و همچنین خدمات داروخانه‌های منتخب نیز به ۲۳ داروخانه افزایش پیدا کرده است.
دبیر قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با کرونا خراسان رضوی با قدردانی از هیئت‌های عزاداری مشهد در ایام دهه اول ماه محرم به منظور رعایت مطلوب پروتکل‌های بهداشتی، ادامه داد: روز گذشته به همراه رئیس کمیته نظارت قرارگاه بازدیدی از هیئت‌های عزاداری در خیابان امام رضا، اطراف حرم مطهر رضوی و میدان بسیج صورت گرفت که خوشبختانه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سطح قابل قبولی بود.
نجات عنوان کرد: همچنین به لحاظ نیاز سنجی مراکز درمانی، دارویی و بیماران عزیز، از درمانگاه صحرایی و داروخانه هلال احمر به همراه داروخانه امام رضا (ع) بازدیدی صورت گرفت تا کمبودها و مطالبات شناسایی شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۷۷۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت