۱۴۰۰/۰۵/۲۴

براتی تاکید کرد:

ضرورت استفاده از بقاع متبرکه در جهت کاهش ابتلاء و ارائه خدمات بهداشتی

رئیس کمیته اماکن متبرکه و گردشگری قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خراسان رضوی بر ضرورت استفاده از بقاع متبرکه استان در کاهش ابتلاء به بیماری کرونا و ارائه خدمات بهداشتی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در جلسه هماهنگی و هم‌افزایی که به منظور استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه در جهت کاهش ابتلاء به ویروس کرونا و ارائه خدمات بهداشتی به مردم در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: اماکن متبرکه در طول سال قبل و سال جاری که بیماری کرونا در حال گسترش و شیوع بود، بهترین همکاری را به لحاظ ارائه خدمات بهداشتی به زائرین و رعایت دستور العمل‌های بهداشتی داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.
رئیس کمیته اماکن متبرکه و گردشگری قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خراسان رضوی افزود: بقاع متبرکه به لحاظ دارا بودن فضاهای مناسب می‌تواند در راستای استقرار تیم‌های واکسیناسیون مردم مورد استفاده قرار گیرد.
وی با اشاره به ارتباط قوی و موثر بقاع متبرکه استان با حوزه خیرین گفت: در حال حاضر تامین کپسول‌های اکسیژن برای مبتلایان یکی از نیازهای ضروری استان است که می‌توان با استفاده از این استعداد قوی در تامین اقلام یاد شده موفق عمل کرد.
حجت الاسلام احمدزاده قناد مدیر کل اوقاف و امور خیریه  استان نیز در ادامه این جلسه با تاکید بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت‌های بقاع و اماکن متبرکه استان در مسیر کاهش ابتلاء و درمان مبتلایان گفت: بقاع متبرکه اقدامات موثری را در زمینه مبارزه با این بیماری تاکنون انجام داده است و از این به بعد هم تصمیمات قرارگاه مبارزه با کرونای استان در این اماکن اجرایی و عملیاتی خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۹۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت