۱۴۰۰/۰۳/۲۰

استاندار خراسان رضوی در گفت‌و‌گو با رادیو فرهنگ:

روند سیر نزولی کرونا در استان شدت یافته است

استاندار خراسان رضوی ضمن ارائه گزارشی در خصوص تمهیدات استان برای برگزاری یک انتخابات پرشور در خصوص آخرین وضعیت کرونایی خراسان رضوی اعلام کرد: روند سیر نزولی کرونا در استان شدت یافته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در گفت‌و‌گو با رادیو سراسری فرهنگ در خصوص آخرین وضعیت شرایط کرونایی استان با بیان اینکه شهر قرمزی در استان وجود ندارد، اظهار کرد: از مجموع 33 شهرستان استان 11 شهرستان در وضعیت نارنجی و 22 شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.
استاندار خراسان رضوی متذکر شد: با زحمات و تلاش‌های مجموعه کادر بهداشت و درمان استان، شرایط استان در وضعیت نسبتا پایداری قرار گرفته و روند سیر نزولی به شدت افزایش پیدا کرده است.
وی در خصوص تدابیر استان در مورد انتخابات ابراز کرد: با هماهنگی‌های بسیار خوب بین هیات‌های نظارت، اجرایی و مجموعه ستاد انتخابات استان، تدابیر حداکثری برای برگزاری انتخابات در نظر گرفته شده است.
معتمدیان با اشاره به بیش از 5200 شعبه اخذ رای در سطح استان، گفت: تعداد شعبات در این دوره نسبت به دور قبلی انتخابات بیش از هزار شعبه به دلیل شرایط کرونایی در خراسان رضوی افزایش پیدا کرده است.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه افرادی به عنوان ناظران بهداشتی در شعب حضور خواهند داشت، بیان کرد: تلاش شده که شعبات در فضای باز از جمله مدارس و مساجد قرار بگیرند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت