۱۴۰۰/۰۱/۲۹

بازدید استاندار خراسان رضوی از ۲ واحد تولیدی

استاندار خراسان رضوی در ادامه یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع زدایی از تولید از ۲ واحد تولید گوشت و روغن بازدید و در خصوص مشکلات این واحدها دستورات مقتضی را صادر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در ادامه بازدید از واحدهای تولید و صنعتی در قالب یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع زدایی از تولید علاوه بر بازدید از واحد تولیدی موسسه صنعتی گوشت مشهد و شرکت فرآورده‌های غذایی تارا در نشستی که در محل این واحدها با‌ حضور مدیران متولی برگزار شد، در خصوص رفع مشکلات آن‌ها دستورات مقتضی را صادر کرد.
استاندار خراسان رضوی در حاشیه این نشست گفت: اینکه یکشنبه‌ها به موضوع واحدهای تولیدی پرداخته می‌شود به این نیست که روزهای دیگر به مشکل این واحدها رسیدگی نمی‌شود بلکه تیم اقتصادی استانداری به صورت شبانه روز مسائل را رصد و پیگیری می‌کنند.
وی افزود: در قالب این بازدیدهای میدانی تلاش ما بر این است که در جهت برطرف کردن موانع تولید در سطح استان گام برداریم.
گفتنی است؛ شرکت فرآورده‌های غذایی تارا که در زمینه تولید و بسته بندی انواع روغن خوراکی فعالیت می‌کند از ظرفیت تولید واقعی ۳۰۰۰۰  تن و اشتغال ۱۰۰ نفر برخوردار است.
همچنین موسسه صنعتی گوشت مشهد با ظرفیت اسمی ۳۵۰۰ راس گوسفند، ۲۵۰ راس گاو، ۱۰۰ نفر شتر و ۱۰۰ عدد شترمرغ و ظرفیت تولید واقعی ۷۰۰۰ راس گوسفند و ۵۰۰ راس گاو فعالیت می‌کند که ۶۵۰ نفر اشتغال موجود آن است.
لازم به ذکر است؛ در ادامه برنامه‌های امروز با حضور استاندار خراسان رضوی جلسه‌ای با سرمایه‌گذاران به منظور شناسایی و رفع موانع تولید برگزار می‌گردد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۲۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت