۱۳۹۷/۱۲/۰۱

ایران خودرو خراسان شانزدهمین معین اقتصاد مقاومتی استان شد

ایران خودرو خراسان طی امضای تفاهمنامه ای با استاندار خراسان رضوی ،امام جمعه و نماینده مردم در مجلس و جمعی دیگر از مسئولان محلی به عنوان معین اقتصادی بخش احمد آباد شهرستان مشهد تعیین شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ بر اساس این تفاهمنامه که در حاشیه ستاد اقتصاد مقاومتی استان امضا شد ، 109 میلیارد تومان پروژه اقتصادی در حوزه های مختلف دارای مزیت این بخش طراحی شده که زمینه اشتغال 300 نفر و تولید و توسعه را فراهم می کند.
ضمن آنکه در اجرای طرح توسعه اقتصاد مقاومتی نقش مشارکت همه ارکان از دادگستری تا حوزه های اجرایی و بیش از همه مردم بسیار گسترده و مهم است که به خوبی دیده شده است.
تحقق رویکرد دولت در دستیابی به عدالت اجتماعی و توازن منطقه ای به تناسب شرایط اقتصادی و اجتماعی و مزیت های فرهنگی و طبیعی منطقه با تکیه بر قابلیت های بومی و طبیعی در راستای مردمی و درونزا کردن اقتصاد منطقه و توانمندسازی مردم منطقه از طریق ایجاد سازوکار فعالسازی آنها در امر توسعه و با اولویت رفع محرومیت و توسعه اقتصادی و فرهنگی مردم در روستاها بر مبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی محور اجرای این طرح است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۴۹۸۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت