۱۳۹۷/۱۱/۳۰

رسانه های خراسان رضوی برای گسترش فرهنگ اقتصاد مقاومتی همدل شدند

با حضور استاندار خراسان رضوی؛ منشور همدلی رسانه های استان برای گسترش فرهنگ اقتصاد مقاومتی امضا شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در حاشیه دیدار رزم حسینی استاندار با اصحاب رسانه، این منشور به امضا اهالی رسانه و مطبوعات استان رسید.
بر اساس این منشور، اصحاب رسانه متعهد شدند با استعانت از حضرت رضا (ع) و در چارچوب تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی ) در اقتصاد مقاومتی، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای بستر سازی و تحقق اقتصاد مقاومتی را سرلوحه هدف و کار خویش قرار دهند و با هم افزایی، همدلی اقدام هنرمندانه و گسترش مطالبه گری، گفتمان اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه اقتصادی را در خراسان رضوی نهادینه کنند. 
این منشور مزین به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مسئولان جبه فرهنگی انقلاب  است. (19 آبان 95)
" دفتر ما و وزارت کشور در این موضوع خیلی فعال شده اند. وزارت کشور گزارش ها و رصدهای مختلفی در این زمینه انجام می دهد. یکی از این گزارش ها در باره " قلعه گنج " بود از نقاط محروم جنوب کشور. یکی از سازمان ها گزارشی می داداز فعالیت هایی که در آنجا انجام شده است. می تواند این فعالیت، موضوع یک مستند باشد. فعالیتی که آنجا انجام شده، الگویی ست برای اقتصاد مقاومتی. صندوقی درست کرده اند با پول خودشان. همان مبلغاندک مردم محروم. مبلغ خوبی هم جمع شده است و کارهای مختلفی انجام شده است. این همان چیزی است که ما درباره حل مشکلات به دست مردم گفتیم. مردم وقتی کار دیدند و صداقت دیدند، می آیند به میدان "      
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۹۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت