۱۳۹۹/۰۲/۱۸

بیانیه حفظ حریم شخصی

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی استانداری خراسان رضوی را به اطلاع میرساند:

 تارنمای استانداری خراسان رضوی به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "پیشنهادات مردمی " مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با معاونت های استانداری به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

همچنین مدیران ستادی و فرمانداری های استان در زیرپرتال های خود که در منوی اصلی لیست شده اند می توانند به صورت مستقیم با شما در زیرپرتال شان در ارتباط باشند.

تارنمای استانداری خراسان رضوی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
 

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای استانداری خراسان رضوی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی استانداری خراسان رضوی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی استانداری خراسان رضوی ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.
 

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

استانداری خراسان رضوی اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق استانداری خراسان رضوی افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. استانداری خراسان رضوی هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

استانداری خراسان رضوی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق این استانداری به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. استانداری خراسان رضوی نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده این استانداری هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما

استانداری  خراسان رضوی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی این استانداری را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. استانداری خراسان رضوی همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در این استانداری و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. همچنین این استانداری ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

استانداری خراسان رضوی فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است استانداری خراسان رضوی گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است استانداری خراسان رضوی داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای استانداری خراسان رضوی استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

استانداری خراسان رضوی اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

 

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی استانداری خراسان رضوی از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات استانداری خراسان رضوی را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت این استانداری رجیستر کرده باشید، یک کوکی به استانداری  کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی استانداری خراسان رضوی بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در استانداری خراسان رضوی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات استانداری خراسان رضوی و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

 

امنیت اطلاعات شخصی شما

استانداری خراسان رضوی اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. استانداری خراسان رضوی اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

 

تغییرات دراین بیانیه

استانداری خراسان رضوی ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. استانداری خراسان رضوی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط این استانداری مطلع شوید.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
۴۷۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت