۱۳۹۷/۱۲/۰۲

به مدل توسعه اقتصادی استاندار خراسان رضوی امید داریم

امام جمعه سرخس گفت: امید داریم که مدل توسعه اقتصادی استاندار خراسان رضوی در راستای رفع محرومیت ها و ایجاد اشتغال نتایج مثبتی داشته باشد.

به گزارش اداره کل استانداری خراسان رضوی، حجت الاسلام محمد بختیاری ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که با حضور استاندار در شهرستان سرخس برگزار شد، اظهار کرد: حضور آقای رزم حسینی به عنوان فردی خدوم و پرتلاش در استانداری خراسان رضوی مایه خیر و برکت برای مردم در جهت رفع مشکلات اقتصادی خواهد بود.
وی افزود: شهرستان سرخس به رغم ظرفیت های فراوان اقتصادی، با برخی مشکلات اقتصادی نظیر بیکاری دست و پنجه نرم می کند اما امیدواریم که با اجرای مدل توسعه اقتصادی، شاهد آبادانی این منطقه و رفع مشکلات باشیم.
امام جمعه سرخس بیان کرد: استاندار خراسان رضوی یک چهره اقتصادی است که در کرمان کارنامه درخشانی را از خود برجای گذاشته و منشا تحولات گسترده اقتصادی در این استان بوده است به نحوی که امروزه نام قلعه گنج در کشور به عنوان تجربه موفق مدل اقتصاد مقاومتی می درخشد.
وی با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات اقتصادی مردم و تحقق توسعه متوازن منطقه ای گفت: شهرستان قلعه گنج هیچ امکاناتی نداشت و به همت آقای رزم حسینی به یک گنج بزرگ تبدیل شد اما شهرستان سرخس ظرفیت های بسیاری دارد که می تواند در توسعه اقتصادی نقش آفرینی کند.
بختیاری گفت: اشتغال یکی از مشکلات بزرگ سرخس به شمار می رود به طوریکه درحال حاضر 8 هزار نفر بیکار در شهرستان وجود دارد و به شدت این مسئله مردم را چالش مواجه کرده است.
وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال برای جوانان زمینه رفع مشکلات اقتصادی را فراهم خواهد کرد، اظهار کرد: با روحیه خوبی که از آقای رزم حسینی به عنوان چهره کاملا اقتصادی سراغ داریم، قطعا با تلاش ایشان شاهد توسعه اقتصادی در منطقه سرخس خواهیم بود.
امام جمعه اهل سنت سرخس هم در ادامه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: امیدواریم حضور آقای رزم حسینی در شهرستان سرخس، مایه خیر و برکت و منشا توسعه و پیشرفت برای مردم باشد.
مولوی احمد پارسا افزود: خوشحالیم از اینکه شخصیتی ارزشمند و دارای سابقه درخشان در استانداری خراسان رضوی حضور یافته است و امید می رود که گام های بلندی در راستای توسعه این استان برداشته شود.
وی ادامه داد: 40 درصد جمعیت سرخس را اهل سنت تشکیل می دهند، اکثر جوانان با مدارک دانشگاهی بیکار هستند و امیدواریم با اجرای مدل توسعه اقتصاد مقاومتی شاهد ایجاد اشتغال در منطقه باشیم.
امام جمعه اهل سنت سرخس با بیان اینکه مردم در مناطق تلفیقی زندگی مسالمت آمیزی در کنار یکدیگر دارند، تاکید کرد: توقع می رود که مسئولان با جدیت و تلاش با گرانی و مفاسد اقتصادی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مبارزه کنند.
وی بیان کرد: امیدواریم با وحدت و همدلی که به برکت نظام اسلامی، خداوند متعال به ما عطا کرده است، بتوانیم در برابر دشمن و استکبار جهانی ایستادگی کنیم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
۱۶۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت