۱۳۹۷/۱۲/۰۲

آستان قدس رضوی معین اقتصاد مقاومتی شهرستان سرخس شد

آستان قدس رضوی هفدهمین معین اقتصاد مقاومتی استان در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی برای منطقه سرخس شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ در این راستا تفاهمنامه ای بین قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با استاندار خراسان رضوی ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، ائمه جمعه و فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان محلی این شهرستان به امضا رسید.
 بر اساس این تفاهمنامه که در حاشیه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان به امضا رسید ، مجموعه ای از طرح ها و پروژه های اقتصادی در حوزه های مختلف دارای مزیت این شهرستان طراحی و امضا شد که زمینه اشتغال و توسعه منطقه را فراهم می کند.
ضمن آنکه در اجرای طرح توسعه اقتصاد مقاومتی نقش مشارکت همه ارکان از دادگستری تا حوزه های اجرایی و بیش از همه مردم بسیار گسترده و مهم است که به خوبی دیده شده است.
تحقق رویکرد دولت در دستیابی به عدالت اجتماعی و توازن منطقه ای به تناسب شرایط اقتصادی و اجتماعی و مزیت های فرهنگی و طبیعی منطقه با تکیه بر قابلیت های بومی و طبیعی در راستای مردمی و درونزا کردن اقتصاد منطقه و توانمندسازی مردم منطقه از طریق ایجاد سازوکار فعالسازی آنها در امر توسعه و با اولویت رفع محرومیت و توسعه اقتصادی و فرهنگی مردم در روستاها بر مبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی محور اجرای این طرح است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
۶۶۸۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت