۱۳۹۷/۱۲/۰۱

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد؛

لزوم جذب حداکثری نسل سوم و چهارم انقلاب به دور از هرگونه افراط و تفریط

استاندار خراسان رضوی گفت: باید برای جذب حداکثری نسل سوم و چهارم انقلاب به دور از هرگونه افراط و تفریط برنامه ریزی کنیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رزم حسینی در دیدار با اعضای مجمع فرزندان شاهد استان ضمن شنیدن دغدغه های آنان تاکید کرد: حسرتی که امروز شما می خورید به طور حتم اگر پدران والا مقام شما هم در قید حیات بودند می خوردند.
وی با بیان این که شهدای بزرگوار جان عزیز خود را برای پیشرفت، عزت و آبادانی کشور و ملت فدا کردند؛ افزود: نه تنها منکر این نیستیم که نتوانستیم انتظارات شهیدان را برآورده کنیم بلکه معتقدیم ممکن است در برخی موارد از آرمان های متعالی آن ها فاصله گرفته باشیم .
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: شهدا با جناح بازی به جنگ نرفتند و ما حق نداریم از نام شهید و فرزند شهدا سو استفاده کنیم.
رزم حسینی تصریح کرد:  برای اداره کشور با جمهوریت و اسلامیت، قطعا باید هزینه های گزافی پرداخت کنیم؛ بی مهری ها ببینیم؛ سختی ها تحمل کنیم؛ زخم زبان ها بشنویم؛  کما این که تا به حال نیز به همین گونه بوده است.   
وی خاطر نشان کرد: اما به خواسته دشمن که تسلیم شدن است تن نخواهیم داد و با مقاومت مدبرانه و جذب حداکثری مردم برای عمران و آبادانی تلاش می کنیم.
استاندار خراسان رضوی با بیان این که به دنبال تحقق جمهوری اسلامی متعالی هستیم؛ تاکید کرد: این موضوع در سایه حرکت جهادی، تقویت همدلی، انسجام داخلی و وحدت رویه محقق می شود.
رزم حسینی گفت: باید همانگونه که خود را در دفاع از انقلاب و آرمان های شهدا مُحِق می دانیم این حق را هم برای مردم قائل باشیم تا از شرایط انتقاد کنند .
 وی تشکیل مجمع فرزندان شاهد را ظرفیت بسیار خوبی برای جذب و جلب جوانان و نوجوانان برای نهادینه کردن گفتمان انقلاب اسلامی، کادر سازی و جانشین پروری مدیران لایق و کارآمد دانست.
استاندار خراسان رضوی در ادامه خواستار تدوین بانک اطلاعاتی از فرزندان شاهد و ایثارگر با تخصص ها و توانمندی های آنان در سطوح مختلف دولتی، خصوصی، دانشجویی، دانش آموزی و .... شد و تصریح کرد: از ظرفیت مشاوره ای آنان در تصمیم سازی و تصمیم گیری ها استفاده خواهد شد.  
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
۱۳۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت