۱۳۹۷/۱۲/۰۱

نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس :

باید نتایج جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی در توسعه اقتصادی و روستایی نمود یابد

نماینده مردم شهرستان فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت : امید است نتایج جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی که با قوت در جریان است در توسعه اقتصادی استان و نیز روستاها نمود عینی و مطلوبی یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ احسان قاضی زاده هاشمی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در بخش احمد آباد مشهد برگزار شد ، با قدردانی از علیرضا رزم حسینی که از زمان حضور خود در استان در مناطق مختلف حضور یافته و از نزدیک با مردم و مسئولان و مسائل مناطق ارتباط گرفته است ، گفت : برگزاری جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی با قوت به پیش می رود و شاهد توانمندی مردم در مناطق مختلف بویژه روستاها باشیم .
وی اظهار کرد : بخش احمدآباد یک بخش فعال و پویاست و یکی از دلایل آن وجود یکی از بزرگترین حوزه های صنعتی یعنی مجموعه شرکت ایران خودرو است.
وی افزود : در خراسان رضوی دو مجموعه بزرگ با 5 هزار نیروی انسانی وجود دارد که یکی شرکت ایران خودرو و دیگری پالایشگاه گاز خانگیران است.
وی عنوان کرد : ایران خودرو خراسان یک قطب خودرویی است اما وضعیت بازار خودروی کشور این روزها خوب نیست و موجب کاهش تولید شرکت ایران خودرو خراسان به یک سوم شده اما در بحث نیروها، این مجموعه هیچ کاهش و تعدیلی نداشته است  
وی افزود : شهرک صنعتی بینالود هم فعال شده و قرار است یک دانشگاه علمی کاربردی در حوزه زعفران در این مجموعه راه اندازی شود که یک نقطه قوت محسوب می شود و در واقع شهر بینالود یک فرصت بسیار خوب در منطقه است که متاسفانه از آن به طور شایسته استفاده نشده است.
وی گفت : بینالود باید به عنوان یک شهر جدید مورد توجه قرار گیرد و امکانات مناسبی در این شهر ایجاد شود و بخش احمد آباد هم یک قطب ویژه در حوزه گچ است و کارخانجات متعدد تولید گچ در این منطقه فعال است که البته با مشکلات عدیده ای مواجه هستند و باید زمینه رفع مشکلات شان فراهم شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
۹۷۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت