۱۳۹۷/۰۲/۲۷

شبکه مکاتبات دولت از طریق دفاترپیشخوان در مشهد راه اندازی شد

شبکه مکاتبات دولت از طریق دفاتر پیشخوان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار خراسان رضوی در مشهد راه اندازی شد.

شبکه مکاتبات دولت از طریق دفاتر پیشخوان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار خراسان رضوی در مشهد راه اندازی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، شبکه در همایش نظام اداری الکترونیک و دولت الکترونیک در مشهد در ادامه توسعه دولت الکترونیک با هدف تکریم ارباب رجوع، دسترسی سریع و راحت تر مردم به خدمات دولتی ،کاهش مراجعات و ترددهای مردم به دستگاه های اجرایی،و عمومی و کاهش و صرفه جویی در مصرف کاغذ و حفظ محیط زیست و جلوگیری از اتلاف وقت وهزینه مردم رو نمایی و فعال شد.
این طرح در گام نخست در مشهد اجرایی شده است.
 دبیر کل کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی نیز در این همایش گفت: دفاتر پیشخوان امروز دارای بیشترین ترافیک شبکه ملی اطلاعات است در عین آنکه ، شبکه امن ارتباطی را که نیازمند 200 میلیارد تومان سرمایه گذاری بود  بدون کمک دولت راه اندازی نمود.
علی فلاح افزود : هم اکنون 10 هزار دفتر پیشخوان دولت در کشور در یک شبکه امن بدون اینترنت در حال خدمت و فعالیت هستند و 70 هزار اشتغال ایجاد کرده اند بدون آنکه کمکی از دولت دریافت نموده باشند.
 وی ادامه داد : اگر رتبه کارآفرینی کشور در سال گذشته 13 رده ارتقا یافت بهش مهم آن ناشی از کسب و کارهای نو چون دفاتر پیشخوان است.
وی اظهار کرد : امروز باید دخالت های دولت به حداقل ممکن برسد و سهم درآمدی بخش خصوصی و حمایت از آن ارتقا یابد تا بتوانندنقش و ضریب بیشتر و قابل توجه تری را از اشتغال به خوداختصاص دهد زیرا هنوز ظرفیت های گسترده ای در این حوزه مغفول و بالقوه است که باید فعال شود.
تمام/
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۸۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید