با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، اختتامیه طرح های ضیافت الهی و نشاط معنوی در اداره کل اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استاندار خراسان رضوی، طرح نشاط معنوی برای نونهالان و نوجوانان با هدف بهینه سازی اوقات فراغت آنان در تابستان و ارتقاء بنیه اعتقادی، دینی ، اخلاقی و ارزش های انقلاب اسلامی، با در بر داشتن برنامه های قرآنی، ورزشی، هنری و آموزشی برگزار گردید.
این طرح پیرو رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی در محل آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر استان اجرایی شد.
بازه زمانی طرح از هفدهم تیرماه سال جاری تا بیست و ششم مرداد ماه در نظر گرفته شده بود.
همچنین طرح ضیافت الهی نیز با هدف ترویج فرهنگ قرآن و عترت در ماه مبارک رمضان در آستان مقدس 85 امامزاده و بقعه متبرکه خراسان رضوی برگزار گردید.
طرح مزبور برای عموم مردم با برنامه هایی همچون انس با قرآن ، اقامه نمازهای جماعت، ارائه برنامه های مشاوره ای و مذهبی، برپایی سفره های افطاری ساده، برگزاری مراسم ویژه مناسبت های مذهبی، برپایی خیمه های معرفت و نمایشگاه های مرتبط با ایام رمضان و ... اجرایی شد.
گفتنی است؛ در پایان مراسم اختتامیه از تمامی دست اندرکاران اجرای طرح ضیافت الهی و نشاط معنوی به رسم یادبود تجلیل به عمل آمد.