۱۳۹۶/۰۵/۲۲

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:

همه تلاشمان را برای جبران خسارات واردشده در مناطق سیل زده خراسان رضوی به کار میگیریم

معاون رئیس جمهور و استاندار خراسان رضوی از روستاهای سیل زده شهرستان های کلات و درگز بازدید کردند.

معاون رئیس جمهور و استاندار خراسان  رضوی از روستاهای سیل زده شهرستان های کلات و درگز بازدید کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ دکتر نوبخت به دستور رئیس جمهور به همراه علی رضا رشیدیان صبح امروز از مناطق سیل زده استان دیدن و از خسارت دیدگان دلجویی کرد.
وی استاندار خراسان رضوی خواست با بسیج همه امکانات استان، رسیدگی هرچه بیشتر به سیل زدگان را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دهند و حداکثر توان نیروهای امدادی را برای یافتن مفقودین و جبران خسارات وارد شده  بکار گیرند.
دکترنوبخت در حاشیه این بازدید ضمن اعلام همدردی با خانواده های جانباختگان و مصدومین حادثه سیل گفت: همه تلاشمان را برای جبران خسارات واردشده در مناطق سیل زده خراسان رضوی به کار میگیریم.
استاندار خراسان رضوی هم در جریان این بازدید گفت: جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در حال بررسی و برآورد دقیق خسارات هستند و بر اساس برآورد اولیه بیش از 60 واحد مسکونی در شهرستان های کلات و درگز بیش از 20 درصد خسارت دیده اند.
رشیدیان افزود : وی گفت: شبکه و تاسیسات آبرسانی و منابع آب اعم از چشمه، چاه و قنات در 29 روستا خسارت دیده که با اقدامات اصلاحی تاکنون شبکه آب نیمی از این روستاها تعمیر و راه اندازی شده و بقیه در دست اقدام است.
وی  اظهار داشت :  اغلب راههای روستایی بازگشایی شده و فقط در منطقه کلات راه ارتباطی برخی روستاها بازنشده و در حد مالرو است که مقرر گردید با اعزام اکیپ ها به صورت اضطراری راهها باز شوند.
 معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار خراسان رضوی همچنین منزل یکی از فوت شدگان این حادثه در روستای تیرگان درگز حضور یافتند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید