۱۳۹۶/۰۵/۲۲

سفر معاون رئیس جمهور و استاندار خراسان رضوی به مناطق سیل زده

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار خراسان رضوی از سیل زدگان شهرستان های درگز و کلات عازم این مناطق شدند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار خراسان رضوی از سیل زدگان شهرستان های درگز و کلات عازم این مناطق شدند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ محمدباقر نوبخت و علیرضا رشیدیان با سفر به مناطق سیل زده شهرستان های درگز و کلات با آخرین اقدامات صورت گرفته در این مناطق قرار خواهند گرفت.
دکتر نوبخت به دستور رئیس جمهوری برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل زده و نحوه امداد رسانی، بررسی میزان خسارت و تصمیم گیری در زمینه ساماندهی هر چه سریعتر این مناطق به استان خراسان رضوی سفر کرده است.
عصر امروز نیز جلسه ستاد مدیریت بحران استان برای بررسی آخرین تمهیدات اندیشیده شده و برنامه ریزی برای رفع مشکلات پیش روی این مناطق به ریاست معاون ریس جمهور در مشهد مقدس تشکیل جلسه می دهد.
بر اثر جاری شدن سیل 2 روز پیش در این استان 9 نفر کشته و چهار نفر مفقود شده اند و به روستاهای شهرستان های مختلف استان از جمله کلات، درگز، سبزوار، فریمان، مشهد، نیشابور و قوچان خسارت وارد شده که بیشترین آسیب در شهرستان های کلات و درگز بوده است.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید