۱۳۹۶/۰۴/۲۴

با موافقت هواپیمایی ملی ایران صورت گرفت؛

افزایش دو پرواز دیگر برای فرودگاه سبزوار

معاون استاندار و فرماندار سبزوار گفت: با موافقت هواپیمایی ملی ایران هما پرواز های فرودگاه سبزوار از پنج به هفت پرواز افزایش می یابد.

معاون استاندار و فرماندار سبزوار گفت: با موافقت هواپیمایی ملی ایران هما پرواز های فرودگاه سبزوار از پنج به هفت پرواز افزایش می یابد.                                                                                                                                                      به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، احمد برادران با اعلام این خبر اظهارداشت: در نشست مشترک با سبحانی فر نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت ملی هواپیمایی ایران هما مقررشد ظرف یک ماه آینده پرواز های فرودگاه سبزوار از پنج به هفت پرواز افزایش یابد.
وی افزود: هم اکنون در حال رایزنی هستیم که بخش خصوصی در زمینه برقراری پرواز سبزوار - ساری، سبزوار - کیش و سبزوار - قشم سرمایه ‌گذاری کند.
فرماندار سبزوار خاطر نشان کرد:  اکنون طول باند فرودگاه سبزوار سه هزار و ۲۰۰ متر است که باید به ۴ هزار و ۳۰۰ متر ارتقا یابد.
برادران تصریح کرد: در هفته، پنج روز پرواز در مسیر سبزوار - تهران در فرودگاه سبزوار به صورت رفت و برگشت برقرار است و همچنین موافقت ‌هایی در زمینه سفر هوایی به عتبات از سبزوار با سازمان حج و زیارت صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه فرودگاه سبزوار از سیستم روشنایی باند برخوردار است افزود: امکان برقراری پرواز در شب در این فرودگاه نیز وجود دارد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۷۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید