۱۳۹۵/۰۹/۳۰

یادواره شهدای دانشجو در تایباد برگزار شد

دومین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان تایباد روز دوشنبه با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

دومین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان تایباد روز دوشنبه با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تایباد، حسین شرافتی راد در این یادواره گفت: این مراسم به پاس رشادت های شهدای عزیز برگزار شده و بهانه ای برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان است و باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود.
وی افزود: شهدا با نثار خون پاک خود توانستند آبروی این کشور را در جهان برای همیشه با اقتدار حفظ کنند و ایران اسلامی به برکت جانفشانی ها در اوج عزت و اقتدار است.
فرماندار تایباد اظهار کرد: یاد و ذکر نام شهدا نوعی نشر حسنات اخلاقی در جامعه و در واقع نوعی عبادت محسوب می شود که همگان باید سعی کنند در مسیر شهدا گام بردارند و در واقع اینگونه برنامه های فرهنگی تابش نور معنویت در دل های مطهر و نیازمند تطهیر است.
شرافتی راد با اشاره به اینکه آزادی،استقلال،عزت،امنیت و مکتب ما مدیون شهدا است گفت:ما هر آنچه داریم به برکت خون شهیدان است و یکی از مهترین اهداف ما باید انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل نوجوان و جوان ما باشد.
وی به اوضاع برخی از کشورهای منطقه اشاره کرد و افزود: اگر با فرهنگ شهادت بیگانه شویم بدون شک در حوزه های مختلف ضربه می خوریم و آنچه امروز در برخی از کشورهای همسایه می بینیم یک طرز تفکر انحرافی و برداشت غلط از فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی استو
فرماندار تایباد در بخش دیگری از سخنانش رمز پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی را در وحدت کلمه دانست و افزود: عزت و سربلندی ایران اسلامی به برکت امام راحل(ره)، منویات مقام معظم رهبری،یکپارچگی مردم و بیداری اسلامی حاصل شده است.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید