۱۳۹۸/۰۳/۳۰

ضرورت نقش آفرینی حراست ها در تحقق اقتصاد مقاومتی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در گردهمایی مدیران حراست استان گفت: لازم است حراست های ادارات اقتصادی استان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نقش آفرینی نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در این گردهمایی با اشاره به وظیفه مدیران و مسئولین حوزه اقتصادی در توسعه اقتصادی و تامین نیازهای جامعه افزود: با عنایت به بیانیه گام دوم انقلاب و تاکیدات مقام معظم رهبری، تامین امنیت و انسجام ملی از مسیر اقتصاد مقاومتی با رویکرد مشارکت فعالانه همه ارکان حاکمیت و بخش مردمی محقق می شود.
وی با بر شمردن موانع توسعه از جمله تمرکز گرایی، قوانین و مقررات مزاحم، و بروکراسی اداری، افزود: ٩٩ اختیار مورد نیاز دستگاههای اجرایی استان با هدف بهبود فضای کسب و کار شناسایی و به مرکز منعکس شده است. وی کاهش رتبه فضای کسب همزمان با افزایش شاخص ادراک فساد بیانگر ارتباط این دو است به این مفهوم که هرجا فضای کسب و کار رتبه پایینی داشته باشد فساد در آن منطقه بیشتر می گردد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: حمایت عملی از سرمایه گذاری مشروع و توسعه طرحهای اشتغالزایی از درخواست های مهم استان از تمامی مسئولین است. وی افزود می بایست با معین های اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاران با تکریم و نگاه حمایت گرانه رفتار شود.
رسولیان با عنوان این موضوع که استان در سال گذشته به اهداف اقتصادی خود مطابق برنامه ششم توسعه پیش بینی شده در افق ١٤٠٠ دست یافته است تصریح کرد: برنامه ریزی شده است تا در سال جاری که مزین به رونق تولید است به کمک الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی بتوان گامهای ارزشمندی به کمک همه متولیان با محوریت بخش مردمی برداشت.
 

 
منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۵۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
 


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی