۱۴۰۰/۰۱/۱۵

به ریاست استاندار خراسان رضوی صورت گرفت؛

برگزاری چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال ۱۴۰۰ با تصویب ۹ مصوبه

چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری به ریاست استاندار خراسان رضوی برگزار شد و برای مانع‌زدایی از مشکلات واحدهای تولیدی، ۹ مصوبه به تصویب رسید‌.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی و صنعتی مطرح و برای آن‌ها تصمیم گیری شد.
در این جلسه مواردی همچون موضوع انشعابات دائم گاز، افزایش برق شرکت، درخواست تقسیط بدهی تسهیلات، درخواست تخصیص آب یا خرید چاه کشاورزی، درخواست تولید کنستانتره از معدن در محدوده حفاظت شده محیط زیست و موافقت اداره کل حفاظت محیط زیست با تولید لاینر مطرح شد.
گفتنی است؛ در این جلسه که پس از بازدید صبح امروز استاندار خراسان رضوی از ۲ واحد تولیدی و صنعتی در قالب "یکشنبه‌های صنعت" برگزار شد، تعداد ۹ مصوبه برای مانع‌زدایی و حل مشکلات واحدهای تولیدی به تصویب رسید.
لازم به ذکر است؛ در راستای تحقق شعار سال"تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" برنامه بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی تحت عنوان یکشنبه‌های صنعت هر هفته با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار می‌شود و پس از احصای مشکلات این واحدها و به منظور مانع‌زدایی از این واحدهای تولیدی، دستورات و مصوبات لازم صادر می‌شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت