۱۴۰۰/۰۱/۱۱

در ادامه سفرهای شهرستانی صورت گرفت؛

سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان صالح‌آباد

استاندار خراسان رضوی امروز در ادامه سفرهای شهرستانی خود این بار به شهرستان صالح‌آباد سفر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در ادامه سفرهای شهرستانی خود وارد شهرستان صالح‌آباد شد و ضمن غبارروبی مزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

در این سفر که سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) و جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد محمدصادق معتمدیان را همراهی می کردند، بازدید از بخش‌های مختلف شهرستان، بازدید از روستای کاریز کهندل، بازدید از جنت آباد، بازدید از روستای صمدآباد، بهره‌برداری از چند پروژه‌، دیدار چهره به چهره با مردم و برگزاری نشست بررسی مشکلات شهرستان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی از دیگر برنامه‌های سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان صالح‌آباد است.

گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی در بدو ورود خود به شهرستان صالح‌آباد از روستای درخت بید که دارای ۱۲۰ خانوار است، بازدید کرد و در جمع اهالی شریف این منطقه حضور یافت.

معتمدیان در این روستا بازدید میدانی از بافت منطقه داشت و ضمن استماع نیازهای اهالی روستا، دستورات مقتضی را صادر کرد.

لازم به ذکر است، استاندار خراسان رضوی در ادامه بازدید از این روستا با حضور در منزل شهیدان گرانقدر مهدی و محمد علی‌میرزایی، با مادر این شهیدان سرافراز دیدار کرد و یاد و خاطره شهدای والامقام دفاع مقدس را گرامی داشت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت