۱۳۹۹/۱۱/۰۲

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در مشهد:

برای حاشیه شهر مشهد ردیف مستقل بودجه در نظر می‌گیریم/ ۱۱۰۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۵۲ پروژه استان پرداخت ‌می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در مشهد از تخصیص ردیف مستقل در برنامه بودجه برای حاشیه شهر مشهد خبر داد و با بیان این که ۸۵۶۰ فرصت شغلی مستقیم در خراسان رضوی ایجاد خواهد شد، گفت: ۱۱۰۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۵۲ پروژه استان پرداخت ‌می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان خراسان رضوی که امروز در سالن سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی استانداری برگزار شد، محمدباقر نوبخت یکی از اهداف سفرهای استانی را شنیدن گزارش مدیران و مسئولین منطقه‌ای و استانی عنوان کرد و گفت: یکی دیگران از اهداف این سفرها تبیین نگاه مرکز به منطقه و نگاه کشور به استان است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص ۳۳۷۴ میلیارد تومان اعتبار و پرداخت ۴۰۶۷ میلیارد تومان در راستای سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت وزیران به خراسان رضوی خبر داد و افزود: اگرچه تاکنون بیش از تعهد مقرر به استان پرداخت شده است، اما با توجه به تغییر قیمت‌ها و افزایش مدت پروژه‌ها به ۶۰۹ میلیارد تومان دیگر برای تکمیل پروژه‌های استانی نیاز است.
معاون رئیس جمهور یکی از مصوبات جلسه شورای برنامه‌ریزی استان را تخصیص ۱۱۰۵ میلیارد تومان اعتبار ملی برای تکمیل ۵۲ پروژه مهم در سطح استان دانست و یادآور شد: از این میزان ۳۳۹ میلیارد تومان پرداخت شده و ۷۶۵ میلیارد تومان دیگر نیز پرداخت خواهد شد.
وی از استاندار خراسان رضوی برای عمل به وعده‌های خود در جایگاه‌های مختلف تقدیر کرد و با بیان این که تقسیم مسئولیت‌ها در استان به خوبی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: هدفی که اساسا نظام جمهوری اسلامی برای آن به وجود آمده، کمک به شریف‌ترین و نیازمندترین افراد است.
نوبخت از لزوم تکمیل ۸ هزار واحد تعهد شده در سفرهای قبلی گفت و با بیان این که ۲ هزار واحد از این تعداد در حاشیه شهر قرار دارد، افزود: ما وظیفه خود را نسبت به حاشیه شهر مشهد به هر صورت انجام خواهیم داد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص ردیف مستقل در برنامه بودجه برای حاشیه شهر مشهد خبر داد و گفت: ۱۲۰ پروژه در استان احصاء شده است که به اعتبار ۱۴۹۳ میلیارد تومان نیاز دارد و با این تخصیص به عنوان دیگر مصوبه جلسه امروز ۸۵۶۰ فرصت شغلی مستقیم‌ و ۲۶۴۵۰ غیر مستقیم در بخش‌های مختلف برای استان ایجاد خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۸۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت