۱۳۹۹/۱۰/۱۵

سفر معاون استاندار خراسان رضوی به شهرستان گلبهار

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در سفر به گلبهار از پروژه‌های عمرانی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید کمال الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در قالب سفری یک روزه به شهرستان گلبهار از روند اجرای پروژه‌های مسکن مهر و عمرانی این شهرستان بازدید کرد.
وی در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضعیت اجرای پروژه‌های مسکن مهر گلبهار بر اتمام پروژهای نیمه تمام و تحویل هر چه سریعتر این واحدها به متقاضیان تأکید کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در حاشیه این بازدید تاکید کرد: تدابیر لازم در خصوص اختصاص واحدهای آموزشی، درمانی و ورزشی با در نظر گرفتن ضریب جمعیتی و با رعایت شعاع حداقلی برای سهولت دسترسی شهروندان به مکان‌های آموزشی اتخاذ گردد.
بررسی مسائل و مشکلات شرکت تعاونی صنف بارفروشان نگین مشهد و همچنین بازدید از مدرسه شهید زاهدی گلمکان از دیگر برنامه‌های سفر میرجعفریان به شهرستان بود.
گفتنی است، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی از پروژه آسفالت مسیر ارتباطی مستقیم گلبهار و گلمکان بازدید کرد و ضمن استماع گزارش شهرداران این دو شهر مقرر شد، با همکاری شهرداری‌های هر دو شهر عملیات زیرسازی این مسیر به انجام برسد و عملیات روسازی آن با پیگیری فرمانداری شهرستان بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان باشد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی