۱۳۹۹/۱۰/۱۱

سامانه توزیع الکترونیکی کالاهای تنظیم بازار در خراسان رضوی طراحی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌ رضوی گفت: توزیع الکترونیک کالاهای تنظیم بازار در استان در دستور کار است و در این خصوص سامانه‌ای طراحی شده است و به زودی این مهم عملیاتی می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در مراسم افتتاح سه پروژه شهری در مشهد اظهار کرد: این اقدام با کمک فروشگاه‌های زنجیره‌ای، شهرداری و اصناف امین عملیاتی خواهد شد و در این خصوص ٤٠٠ واحد در استان انتخاب شده است تا با خرید اینترنتی، کنترل بهتری بر روند توزیع صورت بگیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌ رضوی افزود: به دنبال تامین کالا در حوزه تنظیم بازار با استفاده از ظرفیت‌های تولیدی، وارداتی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نهادهای حاکمیتی استان خراسان رضوی هستیم و به صورت مستمر جلسات تنظیم بازار برای بررسی نرخ کالاهای اساسی و کنترل ذخایر کالاهای اساسی در استان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: وضعیت قیمت‌ اقلام اساسی نسبت به سایر استان‌های کشور نیز رصد و تلاش می‌شود قیمتها بیشتر از میانگین کشوری نباشد.

رسولیان تصریح کرد: با تامین صد درصدی نهاده دامی مورد نیاز استان، در بازار مرغ و پروتئین ثبات ایجاد شده‌ است و شهرداری مشهد نیز در تنظیم بازار و توزیع مناسب کالاها در استان و مناطق محروم مشارکت خوبی داشته و دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌ رضوی اضافه کرد: شورای شهر و شهرداری مشهد در بخش‌های مختلفی نظیر تامین زیرساخت‌های صنعتی و اقتصادی استان و ساماندهی کارگران در اوج شیوع کرونا، اقدامات موثری داشته‌اند و شهرداری مشهد به عنوان نخستین معین اقتصادی استان، مسوولیت توانمندسازی شهر مشهد را عهده‌دار است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در حوزه سرمایه‌گذاری ۲۷۰ هزار میلیارد تومان طرح اقتصادی در استان در حال اجراست.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی