۱۳۹۹/۱۰/۰۳

به ریاست معاون استاندار؛

جلسه شورای فنی خراسان رضوی برگزار شد

جلسه شورای فنی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس شورای فنی استان در این جلسه ضمن قدردانی از دستاوردهای این شورا و کارگروه‌های زیر مجموعه، بر اهمیت و جایگاه مدیریتی شورا و نقش ویژه آن در راهبری زیرساخت‌های عمرانی استان و حضور منظم مدیران دستگاهای اجرایی استان در جلسات شورا تاکید کرد.
سید کمال الدین میرجعفریان همچنین ضمن تاکید بر برنامه ریزی دقیق، برنامه محور و میدانی در خصوص نظارت بر پروژه‌های عمرانی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی از حداکثر توان و ظرفیت استان درابعاد مختلف ( نیروی انسانی، پیمانکاران و مشاوران) استفاده کنند.
وی همچنین خواستار استفاده حداکثری دستگاه‌های اجرایی استان از ظرفیت‌های قانون بودجه به ویژه بند " و " تبصره 5 قانون بودجه سال 1399، ظرفیت‌های دستورالعمل موضوع ماده 27 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و نیز قانون اصلاح ماده 56 قانون مذکور شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی فرمانداران و معاونان آن‌ها را مکلف کرد تا کلیه پروژه‌های ملی و استانی شهرستان خود را رصد کنند و ضمن اشراف به کلیه پروژه‌ها، با مدیران دستگاه‌های اجرایی هماهنگی‌های لازم و مستمر را به عمل آورند.
میرجعفریان همچنین ضمن تاکید بر لزوم حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها تصریح کرد: لازم است دستگاه‌های اجرایی استان نهایت تلاش خود را به منظور جذب اعتبارات ملی، افزایش سهم اعتبارات متناسب با نیازها و ویژگی‌های جمعیتی، فرهنگی استان و همچنین میزبانی از حجم قابل توجهی از جمعیت کشور در شهر مشهد به عنوان پایتخت معنوی انجام دهند.
در این جلسه ضمن ارائه سیاست‌های نظارتی و اقدامات انجام شده در خصوص ارزیابی پروژه‌های عمرانی استان از طریق سامانه جامع داده‌های نظارتی، فرونشست روستای زنگلانلو از توابع شهرستان درگز و نیز نتایج حاصل از واکاوی اختلافات عوامل اجرایی در حوزه پیمان مورد بررسی قرار گرفت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی