۱۳۹۹/۰۷/۲۳

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مشهد عنوان کرد؛

مبنای تصمیمات وزارت صمت، اجماع نظر با کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع مجلس خواهد بود/کنترل و اعمال نظارت‌های هوشمند در مراکز عمده فروشی

وزیر صمت گفت: مبنای تصمیم‌گیری در وزارت صمت رسیدن به اجماع حداکثری با کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در سفر نیم‌روزه خود به مشهد مقدس در ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای خراسان رضوی حضور یافت و ابراز کرد: بعد از دوران دفاع مقدس، شاید شیرین‌ترین دوران خدمت خود را در زمان خادمی مردم خراسان رضوی تجربه کردم.
وی با اشاره به اینکه آگاهانه مسئولیت وزارت صمت را پذیرفته است، بیان کرد: در حالی این مسئولیت را قبول کردم که کشور در شرایط خاصی قرار دارد اما در عین حال با تمام توان در پیشبرد امور این وزارتخانه تلاش خواهم کرد.
وزیر صمت افزود: با توجه به شرایط موجود شاید ۷۰ درصد وقت خود را در خصوص تنظیم بازار، معیشت و ارتزاق عمومی مردم می‌گذرانم تا بتوانیم به تصمیمات درست برسیم.
رزم‌حسینی در خصوص موضوع خودرو بیان کرد: قیمت‌های دستوری، صنعت خودروی کشور را با زیان هنگفتی روبرو کرده و درحال حاضر شاهد سه نوع قیمت مصوب، تمام شده و قیمت بازار هستیم.
وی با اشاره به لزوم اتخاذ برخی از تصمیمات چالشی وزارت صمت برای بهبود شرایط کنونی کشور تاکید کرد: اگر همه بپذیریم که در مسیر منافع ملی حرکت کنیم در درازمدت به نفع اقتصاد ملی کشور خواهد بود.
وزیر صمت ادامه داد: برنامه‌ریزی شده است که از هفته آینده در مراکز عمده فروشی و بنکداری کنترل و نظارت‌های هوشمند صورت گیرد.
رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: در وزارت صمت بر این باوریم که در تصمیم‌گیری‌ها حتما باید با کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع مجلس شورای اسلامی به اجماع حداکثری برسیم.
نایب‌ رئیس اول مجلس شوراس اسلامی نیز در ادامه این جلسه گفت: آقای رزم‌حسینی محل وحدت و همدلی مدیران در خراسان رضوی بودند و استان در دوره مدیریت ایشان شاهد یک فضای آرام بود.
سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی افزود: مدل شخصیتی آقای رزم‌حسینی اجماع‌سازی است به این صورت که سازمان‌های دیگر را نفی نکرده و از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کند. نمونه این تفکر را در طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی ایشان در استان داریم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی
  •  آمار سایت