۱۳۹۹/۰۷/۱۹

همزمان با دهه پایانی ماه صفر؛

۸۰ هیئت از خادمان رضوی به سراسر کشور اعزام می‌شوند

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: ۸۰ هیئت از خادمان آستان قدس رضوی با پرچم متبرک بارگاه منور رضوی در طول دهه پایانی ماه صفر به سراسر کشور اعزام می‌شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت پیاده‌روی زائران به مشهد مقدس در ایام دهه پایانی ماه صفر، با هماهنگی معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری و همکاری آستان قدس رضوی مقرر شد ۸۰ هیئت از خادمان بارگاه منور رضوی با بهمراه داشتن پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا (ع) به انضمام هدایای متبرک به ۸۰ نقطه کشور که در سنوات گذشته بیشترین زائر پیاده به مشهد را داشته‌اند، اعزام شوند.
وی افزود: در هیئت‌های اعزامی، افراد و گروه‌هایی نیز با تخصص‌هایی در حوزه‌های عمران و بهداشت و درمان حضور دارند که در مناطق روستایی و کم برخوردار ضمن ارائه هدایای متبرک رضوی مشکلات مناطق را در زمینه‌های عمرانی و بهداشتی در حد توان بررسی و مرتفع می‌نمایند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در ادامه ضمن تقدیر از زائران و مسافرانی که با عمل به توصیه‌های ستاد کرونا در ایام اربعین به مشهد سفر نکردند، تصریح کرد: تلاش کردیم امسال با ارائه برنامه‌های جایگزین و اعزام هیئت‌هایی از خادمان رضوی تا حدودی خلاء حضور زائران در مشهد و نیز دلتنگی مردم عزیزمان نسبت به زیارت بارگاه منور رضوی را برطرف نماییم.
براتی تاکید کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با ریشه کن شدن این بیماری بتوانیم همچون سنوات گذشته پذیرای مسافران و زائران مرقد منور رضوی باشیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی