۱۳۹۹/۰۴/۱۰

معین اقتصاد مقاومتی بخش «شهرآباد» شهرستان بردسکن مطرح کرد:

پرداخت ۲۱۲ میلیارد تومان تسهیلات در سال ۹۸

معین اقتصاد مقاومتی بخش «شهرآباد» شهرستان بردسکن گفت: در سال گذشته چیزی در حدود ۲۱۲ میلیارد تومان تسهیلات ایجادی و توسعه‎ای در حوزه «شهرآباد» شهرستان بردسکن به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، اولین نشست خبری معین‌های اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با حضور معین‌های اقتصاد مقاومتی بخش‌ «شهرآباد» شهرستان بردسکن و بخش مرکزی شهرستان سبزوار در محل دفتر خبرگزاری ایرنای خراسان رضوی با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
محمود شیردل مدیر شعب پست بانک خراسان رضوی، در این نشست گفت: در سال گذشته نزدیک به 212 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه «شهرآباد» در قالب 584 طرح ایجادی و توسعه‌ای پرداخت شد.
وی افزود: در مجموع این 584 طرح توسعه‌ای و ایجادی منجر به افزایش بهره‌وری، افزایش تولید و اشتغال جدید شده و البته در زمینه خرید دام سبک و سنگین و اصلاح‌نژاد هم پرداخت‌هایی صورت گرفته است.
معین اقتصاد مقاومتی بخش «شهرآباد» شهرستان بردسکن ادامه داد: در سال 98 جلسات آموزشی مختلفی برای  تعداد 400 نفر مسئول باجه‌ برگزار کردیم تا همکاران ما با توجه به شناخت خود از منطقه بتوانند به معین‌ها در نقش تسهیلگری کمک کنند.
شیردل در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌های آینده پست بانک اشاره کرد و افزود: در سال 99 تنوع بیشتر سبد تسهیلات برای منطقه «شهرآباد» شهرستان بردسکن و ادامه دادن پرقوت‌تر مسیر با معین‌هایی که از گذشته با آن‌ها تفاهم‌نامه وجود داشته است را دنبال می‌کنیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی