۱۳۹۹/۰۴/۱۱

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی؛

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با محوریت شهرستان گناباد برگزار شد

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با محوریت شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ویژه گناباد با حضورعلی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه شهرستان گناباد در این جلسه از تلاش و دلسوزی مسئولین استان برای حل مشکلات تقدیر کرد و اظهار داشت: مجموعه اضلاع مثلث توسعه اقتصادی شهرستان با همدلی، پیگیر اجرای تفاهم‌نامه‌های منعقد شده در چهارچوب طرح مثلث توسعه اقتصادی شهرستان هستند.
وی ضمن قدردانی از اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در شهرستان گناباد حضور یافتند، خواستار شد: موضوعات و مشکلات احصا شده واحدهای تولیدی با کمک و مساعدت اعضای ستاد پیگیری و حل شود.
لازم به ذکر است، هشت طرح و پروژه سرمایه‌گذاری ذیل الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با ارزش ۴۸۳ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۴۷۶ نفر در بخش‌های تولید ملات نسوز و آجر نسوز، ماسه ریخته‌گری سیلیس و پودر میکروسیلیکا، تولید فروسیلیسیوم و شمش منیزیم، تولید نشاسته، گلوتن و گلوکز، خوراک آبزیان و پودر بنتونیت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خراسان رضوی ویژه شهرستان گناباد بررسی و در خصوص این طرح‌ها و پروژه‌ها تصمیم‌گیری شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی