۱۳۹۹/۰۴/۱۱

همزمان با روز صنعت و معدن صورت گرفت؛

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرستان گناباد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی همزمان با روز صنعت و معدن از پروژه‌های سرمایه‌گذاری ذیل الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در شهرستان گناباد بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی همزمان با روز صنعت و معدن از پروژه‌های سرمایه‌گذاری نظیر طرح توسعه شرکت فرآورده‌های دیرگداز ذیل الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در شهرستان گناباد بازدید به عمل آورد.
گفتنی است، طرح توسعه شرکت فرآورده‌های دیرگداز با حجم سرمایه‌گذاری ١۴٠٠ میلیارد ریال و با ظرفیت تولید سالیانه ٢٠٠٠٠ تن آجر و جرم نسوز و افزایش زیربنای ۶٠٠٠ مترمربع در حال اجرا است.
لازم به ذکر است، این طرح جزء پروژه‌های سرمایه گذاری تفاهم‌نامه همکاری اقتصادی در چهارچوب مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی گناباد است که در حال حاضر با پیشرفت ۶۵ درصد به عنوان یکی از بزرگترین طرح‌های نیمه تمام صنعتی شهرستان با کاربرد ویژه در صنایع فولاد و سیمان با همت مدیران و کارگران این شرکت در حال اجرا است که با تکمیل آن، ظرفیت تولید شرکت سالیانه از ٣٠٠٠٠ تن به ۵٠٠٠٠ تن آجر و جرم نسوز خواهد رسید و میزان اشتغال از ١۴۵ نفر به ٢٠٠ نفر افزایش خواهد یافت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی