۱۳۹۹/۰۳/۲۸

مطالعات احداث شهرک تخصصی مدیریت پسماند در خراسان‌رضوی انجام می‌گیرد

جلسه کارگروه مدیریت پسماند خراسان رضوی برگزار و در آن آخرین وضعیت انجام مطالعات طرح جامع پسماند روستایی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان با حضور احمد یزدان‌پناه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی برگزار و در آن موضوعاتی از جمله شهرک تخصصی پسماند و آخرین وضعیت انجام مطالعات طرح جامع پسماند روستایی استان مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مقرر شد، ظرف مدت یک ماه مطالعات شهرک تخصصی مدیریت پسماند توسط سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهیه و به شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان‌رضوی ارائه شود.
با توجه به موافقت ضمنی نماینده شرکت شهرک‌های صنعتی استان مبنی بر عدم نیاز موافقت اصولی صادره از وزارت کشور برای صدور پروانه شهرک تخصصی پسماند مقرر شد شرکت شهرک‌های صنعتی پس از دریافت مستندات لازم از سازمان همیاری شهرداری‌های استان ظرف مدت یک ماه نسبت به صدور پروانه شهرک تخصصی پسماند اقدام کند.
همچنین در این جلسه مقرر شد موضوع مدیریت پسماند روستاها در جلسه کمیته فنی پسماند با حضور ارگان‌های متولی و بخشداری‌ها مطرح شود تا در راستای تسریع در مدیریت پسماند در روستاها برنامه‌ریزی و اقدام لازم صورت گیرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۸۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی