۱۳۹۹/۰۳/۲۳

رونمایی از پوستر هجدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)

آیین رونمایی از پوستر هجدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) و جمعی از مسئولان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد صادق براتی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در این مراسم که جمعی از طراحان و گرافیست‌های برتر ۱۴ استان کشور نیز حضور داشتند، اظهار کرد: در طی این سال‌ها عملکرد جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در فرهنگ‌ سازی و جریان‌سازی فرهنگی مثبت بوده است.
وی افزود: امیدواریم در سال جاری با توجه به شرایط کرونا، تلاشگران عرصه فرهنگی بتوانند تولیدات فاخر و خدمات ارزنده‌ای نسبت به سال‌های گذشته ارائه دهند تا برکات برگزاری این جشنواره نه تنها در تمام شهرها و روستاهای کشور، بلکه در مجامع اسلامی خارج کشور نیز ساری و جاری شود.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه شرایط کرونایی در کشور و استان مسئولیت هنرمندان را در این عرصه سنگین تر کرده است، بیان کرد: تولید محتوای فرهنگی زمانیکه با هنر طراحان آمیخته می‌شود اثرگذاری مطلوبی در مخاطب ایجاد خواهد کرد، لذا امروز که با این محدودیت‌ها روبرو هستیم فعالیت‌های هنرمندان در فضای مجازی بسیار اثرگذار خواهد بود.
براتی تصریح کرد: بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) در ایام کرونا فعالیت‌های شاخصی در حوزه‌های فرهنگی در فضای مجازی انجام داده است که این امر در جشنواره امسال با توجه به شرایط پیش آمده نمود بیشتری خواهد داشت و تعداد زیادی از برنامه‌های این جشنواره در این قالب انجام خواهد شد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی