۱۳۹۹/۰۲/۲۷

همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت:

تجلیل از مدیران روابط عمومی حوزه سلامت

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان رضوی به همراه اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، با حضور در بیمارستان فارابی از مدیران روابط عمومی حوزه سلامت مشهد تجلیل کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، همزمان با اولین روز از هفته ارتباطات و روابط عمومی، به نام «روابط عمومی، سلامت» سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان رضوی به همراه اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان با حضور در بیمارستان فارابی به عنوان یکی از مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی ضمن بازدید از بخش‌های اورژانس و حاد تنفسی، تعدادی از مدافعان سلامت، مدیران روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مدیریت درمان تامین اجتماعی و بیمارستان‌های مشهد را مورد تجلیل قرار دادند.
در ادامه برنامه‌های اولین روز از هفته ارتباطات و روابط عمومی، سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان رضوی و اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان با حضور در اداره کل آموزش و پرورش، بانک ملی، سازمان صمت، صدا و سیمای استان ضمن تجلیل از مدیران روابط عمومی این دستگاه‌ها بر اهمیت تکریم روابط عمومی‌ها و توجه بیشتر مدیران به جایگاه روابط عمومی تاکید کردند.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان رضوی در حاشیه این برنامه‌ها گفت: در اولین روز از هفته ارتباطات و روابط عمومی با نام روابط عمومی و سلامت از خدمات مسئولان روابط عمومی حوزه سلامت که در دوران شیوع کرونا تلاش‌ها و خدمات ارزنده‌ای داشته و به عنوان مدافعان عرصه سلامت مطرح هستند، قدردانی شد.
حسن گوهرپور با اشاره به نگاه پویا و اثر بخش مهندس رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی به فعالیت‌های روابط عمومی، افزود: در این راستا رشد و بالندگی روابط عمومی‌ها به عنوان قلب تپنده سازمان‌ها مورد انتظار است.
وی با اشاره به برنامه‌های هفته ارتباطات و روابط عمومی در خراسان رضوی ادامه داد: عناوین این هفته از ۲۷ اردیبهشت ماه به ترتیب روزهای هفته شامل روابط عمومی، سلامت، آگاهی بخشی و سواد رسانه‌ی، جهش تولید و مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، تکریم پیشکسوتان، مسئولیت اجتماعی، ترویج ایثار، مقاومت و شهادت، معنویت و فرهنگ انتظار در نظر گرفته شده است.
گفتنی است در برنامه امروز، از خدمات دکتر «حمیدرضا رحیمی» مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دبیر کارگروه اطلاع رسانی بیماری کرونا در این دانشگاه نیز قدردانی شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی