۱۳۹۸/۱۱/۲۱

آمادگی کامل ستاد اجرایی خدمات سفر استان در نوروز ۹۹

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان آماده خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروز ۹۹ هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در این باره اظهار کرد: در جلسه اخیر ستاد مرکز هماهنگی خدمات سفر کشور ، برنامه‌های ستاد خراسان رضوی به عنوان یکی از اعضا، برای نوروز ۹۹  تشریح شد.
وی گفت: ماموریت اساسی ستاد هماهنگی خدمات سفر این است که با مدیریت کارآمد و هم پیوند با مشارکت و همکاری کلیه ارگان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی مرتبط با مبحث سفر و خدمات‌رسانی، برنامه‌های نظام‌مند و هدفمند برای فراهم نمودن بستر لازم جهت انجام سفرهای ایمن و دارای استاندارد فراهم کند.
 معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی بیان کرد: ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی در قالب 13 کمیته و مشارکت بالغ بر 45 دستگاه اجرایی در نوروز 1399 به زائران و مسافران نوروزی خدمت رسانی می‌کنند.
جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان ادامه داد: در این ارتباط در سطح استان و شهرستان‌ها جلسات متعدد هماهنگی تشکیل و برنامه‌های اجرایی کلیه دستگاه ها چه به صورت کمی و چه کیفی دریافت و جمع بندی شده است.
وی با اشاره به حضور چشمگیر زائران و مسافران در ایام نوروز در استان خراسان رضوی و مشهدالرضا بیان کرد: برنامه‌ریزی و تقویت هماهنگی‌ها جهت ارائه خدمات شایسته به زائران ورودی، ایجاد نظام اثربخش اطلاع رسانی، راهنمایی و پاسخگویی به گردشگران، افزایش مدت اقامت و ماندگاری ، توسعه بوم گردی با تاکید بر تقویت اقتصاد محلی ، تعریف برند مشخص برای شهرستان‌ها در راستای ترویج و توسعه گردشگری، تقویت نظارت بر فعالیت صنوف، شناسایی نقاط ضعف و قوت فعالیت ها و حداکثر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی از جمله اهداف و رویکردهای  مهم ستاد در نوروز 1399 بوده است.
وی خاطرنشان کرد: در جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور گزارش جامعی از فعالیت‌های ستاد خراسان رضوی ارائه و پیشنهاداتی در راستای ارتقاء خدمت رسانی به زائران و گردشگران مطرح گردید.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی