۱۳۹۸/۰۹/۰۹

استاندار خراسان رضوی:

پروژه‌های سرمایه‌گذاری پیرامون حرم مطهر رضوی تا یک ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود

استاندار خراسان رضوی گفت: طرح ثامن و پروژه های سرمایه گذاری پیرامون حرم مطهر رضوی تا یک ماه آینده تعیین تکلیف می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با موضوع بررسی مشکلات پروژه های سرمایه گذاری بافت پیرامون حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: امروز اراده‌ای در بین دستگاه های اجرایی و قضائی استان وجود دارد تا طرح ثامن تعیین تکلیف شود.
وی افزود: با توجه به توافق حاصل شده با وزیر راه و شهرسازی و همچنین تفاهم موجود بین آستان قدس رضوی، استانداری، شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد، دستگاه قضایی و سرمایه‌گذاران، امیدواریم طی یک ماه آینده این طرح تعیین تکلیف شود و سرمایه‌گذاران کار را شروع کنند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به وحدت بین سرمایه‌گذاران در طرح توسعه ثامن، تصریح کرد: تصور می‌کنم هیچ طرحی مانند طرح ثامن در کشور وجود نداشته باشد که سرمایه‌گذاران آن به رغم همه مشکلات، همچنان پای کار باشند.
وی ادامه داد: به برکت وجود مضجع شریف امام رضا(ع)، سرمایه‌گذاران پای کار طرح ثامن و پروژه های سرمایه گذاری بافت پیرامون حرم مطهر هستند و می‌توانند بدون حتی اعتبارات بانکی، پروژه‌های مذکور را فعال و اشتغالزایی خوبی داشته باشند.
رزم‌حسینی عنوان کرد: مشهد مقدس سالانه میزبان میلیون‌ها زائر داخلی و خارجی است لذا برای بهبود شرایط فعلی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی و رفع مشکلات پروژه های سرمایه گذاری، همدلی و همگرایی مطلوبی در استان وجود دارد.
وی تاکید کرد: اگر به مطالبات به حق مردم رسیدگی شود، هیچوقت به کف خیابان نخواهند آمد؛ این باور ما است که می‌توان با گذشت و تواضع بسیاری از مسائل را حل و فصل کرد و حتی گاهی اوقات به خاطر کاستی ها از مردم عذرخواهی کرد.
استاندار خراسان رضوی در پایان خاطرنشان کرد: طبق توافق انجام گرفته با وزیر راه و شهرسازی، در اولین فرصت جلسه شورای راهبردی طرح پیرامون حرم مطهر رضوی را برگزار و پروژه‌های سرمایه گذاری را تعیین تکلیف می‌کنیم تا کارهای عمرانی آن‌ها آغاز شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی