۱۳۹۸/۰۸/۲۸

استاندار خراسان رضوی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان:

برای روشن ماندن چراغ واحدهای صنعتی همه باید تلاش کنیم/حمایت دستگاه‌های نظارتی از واحدهای تولیدی و صنعتی

استاندارخراسان رضوی با اشاره به حمایت جدی دستگاه‌های نظارتی از واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی گفت: همه برای روشن ماندن چراغ واحدهای صنعتی باید تلاش کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: دستگاه‌های نظارتی خراسان رضوی تاکنون به صورت جدی از واحدهای تولیدی و صنعتی حمایت کرده و با نظر مثبت به فعالان اقتصادی نگاه می‌کنند.
وی دغدغه اصلی مردم در شرایط حال حاضر را تامین معیشت دانست و افزود: مدیران بخش دولتی مشکلات و موانع موجود بر سر راه فعالیت واحدهای تولیدی را منعکس کنند تا در ستاد رفع موانع تولید برای رفع آن ها، راهکاری اتخاذ شود؛ امروز برای روشن ماندن چراغ یک واحد صنعتی همه باید دست به دست هم بدهیم.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: نگاه دستگاه‌های نظارتی در خصوص حل مشکلات واحدهای تولیدی فوق‌العاده مثبت است  و دغدغه‌ای از این حیث نباید برای واحدهای تولیدی، صنعتی و فعالان اقتصادی وجود داشته باشد.
رزم‌حسینی با اشاره به وجود برخی موانع قانونی بر سر راه رونق تولید خاطرنشان کرد: برخی از مشکلات مزاحم واحدهای تولیدی به بخش‌نامه‌های داخلی دستگاه‌های اجرایی مربوط می‌شود لذا مدیران مربوطه باید این بخش نامه‌ها را شناسایی کنند تا در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مورد بررسی قرار گیرد.
 گفتنی است؛ در این جلسه موانع و مشکلات واحدهای تولیدی در زمینه‌های مختلف از جمله صدور پروانه های ساختمانی، مسائل مربوط به اداره مالیات و تامین اجتماعی، در حضور استاندار خراسان رضوی مطرح و مصوباتی به منظور رفع موانع موجود صورتجلسه شد.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی