۱۳۹۸/۰۸/۲۷

استاندار خراسان رضوی در مراسم افتتاح ایستگاه الندشت قطار شهری مشهد مطرح کرد:

آهنگ آبادانی و سازندگی خراسان رضوی را در سایه امنیت ادامه می‌دهیم/قدردانی از مردم و جوانان خردمند استان برای رعایت نظم و امنیت

استاندار خراسان رضوی ضمن قدردانی از مردم و جوانان خردمند استان برای رعایت نظم و امنیت، گفت: با وجود امنیت، آهنگ آبادانی و سازندگی خراسان رضوی را ادامه می‌دهیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در مراسم بهره‌برداری و افتتاح ایستگاه الندشت خط 2 قطار شهری مشهد، اظهار کرد: مردم نجیب و فهیم استان، مشهد مقدس و جوانان خردمند در این ایامی که همه دشمنان خارجی و عده‌ای در داخل به دنبال این بودند تا انسجام، وحدت، امنیت و آبادانی کشور را بر هم بزنند، نشان دادند که در کشور الگو هستند.
وی با اشاره به اینکه خراسان رضوی این ایام در نظم و امنیت کامل قرار داشت، افزود: به عنوان خدمتگذار مردم از اصحاب رسانه، صدا و سیما و مردم شریف استان تقدیر و تشکر می‌کنم.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به انعقاد 128 هزار میلیارد تومان موافقت نامه سرمایه گذاری در چهارچوب طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان، تصریح کرد: جزئیات این قراردادها، میزان پیشرفت پروژه ها، سهم آورده‌ها به همراه سرمایه گذاری ها به صورت شفاف در سایت نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی برای مردم در دسترس قرار گرفته است.
رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: اگر امنیت باشد می‌توانیم آهنگ آبادانی و سازندگی استان را ادامه دهیم ولی اگر امنیت نباشد، خرابکاری صورت بگیرد و خدای ناکرده به اموال عمومی و بیت المال ضربه وارد شود، این مهم تحقق نمی‌یابد.
وی با بیان اینکه به صورت جدی در حوزه حاشیه شهر مشهد وارد عمل شده‌ایم، تاکید کرد: به دنبال بهسازی خرابی‌های حاشیه شهر هستیم، انشاالله سال آینده بخشی از حواشی شهر مشهد به مناطق برخوردار تبدیل خواهد شد.
استاندار خراسان رضوی تبیین کرد: حتما هر چند ماه پروژه‌هایی برای بهره‌برداری در استان خواهیم داشت و امیدواریم این فضای وحدت، همدلی و سازندگی در استان استمرار داشته باشد، اگر عنایت امام رضا (ع) نبود این آرامش و نظم و امنیت امروز استان رقم نمی‌خورد.
لازم به ذکر است، ظهر امروز ایستگاه الندشت قطار شهری مشهد واقع در خط 2 با هزینه‌ای بالغ بر 120 میلیارد تومان مورد بهره‌برداری و افتتاح قرار گرفت.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی