۱۳۹۸/۰۸/۱۹

مطالعات ۳۰۰ پروژه اشتغال‌زایی در خراسان رضوی در حال انجام است

دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر مطالعات ۳۰۰ پروژه اشتغالزایی در این استان در حال انجام است که در صورت نهایی شدن آن‌ها تحول عظیمی در حوزه اشتغال استان پدید خواهد آمد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی اکبر لبافی ظهر امروز در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان تایباد اظهار کرد: هم اکنون معین‌های اقتصادی برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای در بیش از ۵۰۰ روستای این استان درحال فعالیت هستند.
وی افزود: به دنبال توسعه اقدامات در شهرستان‌ها هستیم و بر این باوریم که همگرایی ایجاد شده میان ارکان مختلف و ورود معین‌های اقتصادی به این عرصه می‌تواند تحولات خوبی را در خراسان رضوی ایجاد کند.
دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی تصریح کرد: در حال حاضر مطالعات ۳۰۰ پروژه اشتغالزایی در این استان در حال انجام است که در صورت نهایی شدن آن‌ها تحول عظیمی در حوزه اشتغال استان پدید خواهد آمد.
وی گفت: طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان همگام با قراردادهای سرمایه گذاری در حال اجراست و برای رسیدن به اهداف پیش رو باید از سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی حمایت شود.
لبافی افزود: در این راستا سامانه‌ای الکترونیکی طراحی شده است تا مردم بتوانند اقدامات معین‌های اقتصاد مقاومتی در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی را رصد کنند.
فرماندار تایباد نیز در این نشست گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در تایباد هم اکنون ۳۸ روستای این شهرستان زیرپوشش طرح‌های پیشنهادی معین‌های اقتصادی قرار گرفته‌اند و نیاز است مسئولین در برنامه‌های سرمایه‌گذاران با بخش خصوصی نهایت همکاری و تعامل را داشته باشند.
محسین سیاح افزود: استفاده از ظرفیت‌های مرز دوغارون و فعالان بخش خصوصی در این گذرگاه رسمی و حوزه بخش کشاورزی این شهرستان می‌تواند نقش بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار در مناطق و روستاهای مرزی داشته باشد.
در این نشست ۱۰ تفاهم نامه با سرمایه گذاران بخش خصوصی این شهرستان به امضا رسید.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی