۱۳۹۸/۰۷/۱۰

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی:

میز خدمت الکترونیکی در استانداری خراسان‌رضوی راه اندازی شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور تسهیل خدمت‌رسانی، تکریم ارباب رجوع و ارتقای سطح رضایت‌مندی مردم، میز خدمت الکترونیکی در استانداری خراسان‌رضوی راه‌اندازی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، کوکب موسوی با بیان این مطلب اظهار کرد: موضوع ادامه یا انقطاع خدمات میزخدمت حضوری با توجه به راه اندازی میزخدمت الکترونیکی، در جلسه با حضور نمایندگان دستگاه های مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به نوع وظیفه، مامورریت و خدمات استانداری که سیاست‌گذاری، هماهنگی و نظارت است، مقرر شد میزخدمت حضوری در فضایی کوچکتر و با تعداد کارشناس کمتر با همکاری و در تعامل با دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی ارائه خدمت داشته باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: پیگیری‌های لازم برای الکترونیکی کردن تمامی خدمات در قالب میز خدمت الکترونیکی برای سهولت در پیگیری درخواست ها و مشکلات مردم در دستورکار قرار دارد.
گفتنی است؛ برخی از خدمات الکترونیکی و غیرحضوری میز خدمت استانداری خراسان رضوی بر روی پرتال http://Ostan.khorasan.ir  فعال شده است و تکمیل آن درحال انجام است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی