۱۳۹۸/۰۷/۱۰

آیت‌الله سید محمدعلی‌ شیرازی با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد

آیت الله سید محمد علی شیرازی از اساتید سطح عالی حوزه علمیه با علی‌رضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، آیت الله سید محمد علی شیرازی در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات علی‌رضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی اظهار کرد: شما عنصر موفق و مفیدی در طول بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بوده اید و گزارشات مثبت زیادی نسبت به عملکرد شما از دوستان دریافت کرده ایم.
وی افزود: اکنون که در مشهد و در جوار بارگاه مطهر رضوی توفیق خدمت پیدا کرده اید، سعادتمندی، موفقیت و خدمت شما در این استان اهمیت بالایی دارد، لذا امیدواریم خدمات شما مورد قبول خداوند واقع شده و توفیق تداوم خدمت با خلوص نیت در همه ابعاد به شما عنایت شود.
استاد سطح عالی حوزه علمیه با اشاره به اینکه ثروت و سرمایه باید در راه صحیح به کار گرفته شود، بیان کرد: امیدوارم با طرح های زیبایی که شما دارید از توفیقات کامل الهی برخوردار باشید، همچنین در حد توان با شما آماده همکاری هستیم.
استاندار خراسان رضوی هم در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اظهار کرد: ما اینجا مهمان خراسان رضوی و امام رضا(ع) هستیم و از روز اول که کار را شروع کرده ام همواره در محضر علما و روحانیون حضور یافته ام.
علی‌رضا رزم‌حسینی افزود: خراسان رضوی در کنار امکانات مادی و معنوی اش شایستگی و لیاقت مطرح شدن به عنوان یک استان نمونه کشوری را دارد و علی‌رغم تلاش های مدیران در سال های گذشته برای رسیدن به این هدف فاصله داریم.
وی با اشاره به ضرورت نقش آفرینی روحانیون و علما در موضوعات اقتصادی جامعه بیان کرد: می‌توان با ورود علما و ارائه طرح هایی «فرهنگ اقتصادی» را در جامعه گسترش داد، لذا نیاز است که علمای دین و روحانیون وارد این حوزه شوند.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر لزوم توسعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی ادامه داد: ثروتمندان و کارآفرینان «مجاهد اقتصادی» هستند چرا که در جهت خلق ثروت، تقویت اقتصاد و معیشت مردم سرمایه خود را هزینه می‌کنند.
رزم‌حسینی با اشاره به نتایج مثبت الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در شهرستان قلعه گنج استان کرمان عنوان کرد: با اجرای این طرح نرخ بیکاری بعد از 6 سال از 27.7 به 6.4 درصد کاهش یافت و در کنار این، نقش بسزایی هم در کاهش آسیب های اجتماعی داشت.
در این دیدار، آیت الله سید محمدعلی شیرازی کتاب زندگی نامه مرحوم آیت الله شیرازی مرجع عالیقدر جهان تشیع را به استاندار خراسان رضوی اهدا کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی